Czy to są wszystkie funkcjonalności?
Nie, to tylko najważniejsze cechy systemu. Trudno opisać wszystkie cechy i możliwości systemu w formie tekstowo graficznej, dlatego zachęcamy do zapoznania się z demo systemu i ewentualne pytania o dostępność konkretnych funkcjonalności.
Czy będą jeszcze nowe funkcjonalności?
Tak, system jest cały czas rozwijany i każdego dnia dodawane są nowe funkcjonalności w panelu i w szablonach a raz na kwartał dodawane są większe moduły i integracje.
Czy wymienione funkcjonalności wchodzą w zakres podstawowej licencji?
Nie wszystkie wymienione wyżej funkcjonalności wchodzą w zakres podstawowego wdrożenia. Niektóre moduły należy kupić jako rozszerzenie np. moduł reklamacji, zwrotów czy promocji w koszyku, wtedy kiedy będą one faktycznie potrzebne.
W podstawowej licencji ograniczyliśmy ilość funkcjonalności do tych faktycznie niezbędnych, aby każdy mógł uruchomić sklep w możliwie najniższej cenie. Z czasem każdy może zakupić dodatkowe moduły, których potrzebuje, zamiast już na starcie płacić za coś z czego nie będzie korzystał. Szczegółowy zakres licencji został opisany w szczegółach licencji.
Czym różnią się od siebie wersje licencji?
Licencje różnią się między sobą maksymalną ilością produktów w magazynie oraz ilością kont użytkowników panelu.
- Basic - 1 operator, 2000 produktów
- Standard - 5 operatorów, bez limitu produktów
- Pro - bez limitu operatorów, bez limitu produktów.
Czy cena licencji obejmuje konfigurację i personalizację sklepu?
Nie, cena licencji nie obejmuje konfiguracji i personalizacji sklepu. Oprócz licencji konieczny jest zakup usługi wdrożenia, która dostępna jest w kilku różnych opcjach.
Czy mogę wprowadzić modyfikacje w szablonach i wyglądzie?
Tak. Można wprowadzić modyfikacje na dwa sposoby.
1. Zmiany bez ingerencji w szablony. W tej opcji należy skorzystać z dostępnych zmiennych konfiguracyjnych, które pozwalają na zmiany kolorów, wielkości czcionek itp. Te zmiany utrzymują kompatybilność z wzorcowymi szablonami, dzięki czemu możliwa jest aktualizacja tych szablonów i korzystanie z nowych funkcjonalności, które pojawią się wraz z aktualizacjami.
2. Zmiany z ingerencją w szablony i style. W tym przypadku zostaje utworzony własny komplet szablonów, które można dowolne modyfikować. Minusem jest brak kompatybilności z szablonami wzorcowymi przez co nie będą działać zmiany w aktualizacjach, które będą musiały zostać naniesione ręcznie, co będzie wymagało indywidualnej pracy i tym samym zwiększy koszt. To rozwiązanie polecane jest dla bardziej dojrzałych sklepów, które chcą posiadać własny zestaw szablonów i unikalne modyfikacje.